Kiedy człowiek spotka Boga, dochodzi do wniosku, że samo słowo jest niewystarczające, zbyt niedoskonałe, by mogło wyrazić istotę owego spotkania, które tak prawdziwie ożywiło jego życie. Ma świadomość, że sam nie jest w stanie wychwalać Stwórcy, dlatego zaprasza do śpiewu całe stworzenie: „Cała ziemio wołaj z radości na cześć Pana, Alleluja!”

Jednym z celów pojawienia się muzyki i śpiewu na naszej stronie jest chęć dzielenia się radością, którą Pan Bóg wlewa w serca.

Zapraszamy wszystkich tych, co im w duszy gra do dzielenia się ową radością

Pliki mp3 z utworami wykonanymi przez siebie lub swoich bliskich lub znajomych można wysyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pioseneczka
   
   Ukojenie
   
 Jestem rybakiem Pana!
   
 Każdy górnik Ciebie zna
   
Józefie święty patronie
   
Alleluja! Żyw już jest śmierci Zwyciężyciel
   
Nasz Bóg jest potężny w mocy swej
   
Zwycięzca śmierci
   
Nim świt obudzi noc
   
Czego chcesz od nas Panie
   
Jezu, w królestwie Twym
   
Akatyst
   
Pójdź do Jezusa
   
Czarna Madonna
   
  Górnicze skarby
   
   Te Deum

 

 

koncerty.chrzescijanskiegranie.pl – nowy serwis koncertowy

Sklep Chrześcijańskie Granie wystartował z nowym serwisem www.koncerty.chrzescijanskiegranie.pl Zadaniem witryny jest promocja przede wszystkim koncertów artystów związanych ze sceną muzyki chrześcijańskiej. Na stronie znajdują się wszystkie patronaty sklepu i wortalu Chrześcijańskie Granie wśród nich m.in,. festiwale, spotkania i płyty.

więcej

Internetowe Radio Fos-Zoe, to pozytywne, chrześcijańskie środowisko, jednoczące młodzież i dorosłych idących drogą katolickiego Ruchu Światło-Życie

posłuchaj radia